• Dzień Babci i Dziadka

• Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

W dniu 30 stycznia 2020 roku odbyła się w naszej szkole ta wspaniała impreza. Na wstępie pan dyrektor Bartłomiej Szczygieł przywitał wszystkich gości, którzy licznie przybyli na tę uroczystość. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły swój program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a babcie i dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.

Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami. Rodzice przygotowali również dla gości i małych artystów słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Uroczystość przygotowały nauczycielki : A. Jacek, M. Pęcak, V. Zięba, E. Niemiec i A. Bożek oraz pan P. Banek.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w przyjęciu, a także upiekli ciasta.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

M. Pęcak