• ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żarnowej informuje że od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone: 12 i 13 marca będą jedynie działania opiekuńcze a od 16 marca uczniowie nie przychodzą do szkoły. Taka decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

• I Podkarpackie Dni Klarnetu

• Dnia 28 lutego 2020 r. uczniowie naszej szkoły z klas: I, II, IV, V, VI uczestniczyli w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Z. Mycielskiego w Strzyżowie w audycji muzycznej w ramach I Podkarpackich Dni Klarnetu.

Dr. hab. Igor Františák z Uniwersytetu w Ostrawie przedstawił historię, budowę oraz zaprezentował grę na klarnecie. Podczas koncertu wystąpili nauczyciele oraz uczniowie z PSM w Strzyżowie z klasy klarnetu. Zaprezentowali swoje umiejętności wykonując ciekawy repertuar.

Dziękujemy Radzie Rodziców za częściowe dofinansowanie wyjazdu na koncert.

Gratulujemy wszystkim pedagogom i uczniom. Dziękujemy za koncert.

Paweł Banek