• KONKURS PLASTYCZNY

• Uczniowie naszej szkoły brali udział w VIII Powiatowej Wystawie Plastyki Dzieci i Młodzieży  ph. „Pomniki i Zabytki Powiatu Strzyżowskiego” organizowanej przez Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej i Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku. Wystawa ta była artystyczną dokumentacją pomników i zabytków naszego powiatu. Spośród 118 prac dzieci i młodzieży z różnych szkół 4 prace uczniów naszej szkoły zostały nagrodzone, a laureatami poszczególnych miejsc zostali:

I miejsce  JAGODA DYJAK uczennica klasy 8 (kat. wiekowa 14-16 lat)

II miejsce MAŁGORZATA RUSZAŁA  - uczennica klasy 6 (kat. wiekowa 11-13 lat)

II miejsce ALAN KLUSKA  - uczeń klasy 2 (kat. wiekowa 8-10 lat)

III miejsce MAJA HALIGOWSKA - uczennica klasy 2 (kategoria wiekowa 8-10 lat)

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu i gratuluję laureatom.

Violetta Zięba