• Inauguracja roku szkolnego 2020/21

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żarnowej informuje, że

1 września br. spotkanie z uczniami odbędzie się o godz. 9:00 na placu szkolnym (przy sprzyjającej pogodzie), następnie uczniowie udadzą się do klas na spotkanie z wychowawcami. Informacje te mogą ulec zmianie. Msza Święta odbędzie się o godzinie 8:00.

Wejście do budynku szkoły tylko w maseczkach ochronnych lub przyłbicach. Przed wejściem obowiązkowa dezynfekcja rąk, wchodzimy tylko dolnym wejściem przy zachowaniu odstępu

1,5 m. Do budynku szkoły mogą wejść wyłącznie rodzice/opiekunowie uczniów klasy I oraz dzieci przedszkolnych

(1 dziecko + 1 rodzic/opiekun). Dzieci 3 i 4 letnie do swojej sali wchodzą wejściem z tyłu szkoły. Dzieci 6 letnie i młodsze dezynfekują ręce mydłem i wodą. Informacje dotyczące dowozu uczniów z Glinika Charzewskiego ukażą się w poniedziałek.