• II miejsce w turnieju tenisa stołowego.

• W dniu dzisiejszym uczennice klasy VII naszej szkoły brały udział w gminnym turnieju tenisa stołowego młodzieży szkolnej w którym zajęły II miejsce i jednocześnie zakwalifikowały się do elminacji powiatowych. Skład naszej drużyny: Andżelika Jarema i Karolina Krzemińska.

• WYWIADÓWKA

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na śródsemestralne spotkanie wywiadowcze któreodbędzie się w najbliższy poniedziałek, 25 listopada o godz. 16:30.

• "Bo wolność krzyżami się mierzy ..." - szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

• W dniu 8 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Po odśpiewaniu hymnu państwowego o 11.11 uczniowie pod kierunkiem panów Piotra Matłosza i Pawła Banka zaprezentowali się w okolicznościowej części artystycznej. W swym wystąpieniu przypomnieli trudną, okupioną wieloma ofiarami, ale ostatecznie zwycięską 123-letnią  walkę o wolność utraconą przez nasz kraj w wyniku rozbiorów. Piękne, znane słowa poetów przeplatały się ze wzruszającymi pieśniami patriotycznymi zagrzewającymi do walki i dodającymi Polakom otuchy w trudnych dla nich chwilach. Dla nas, żyjących w czasach pokoju i w większości nieznających koszmaru wojen, były to chwile zadumy i refleksji nad darem wolności.  Dopełnieniem uroczystości szkolnych było złożenie wieńców pod miejscowymi pomnikami.

• Dzień Głośnego Czytania

• W tym roku szkolnym wzięliśmy udział w konkursie Szkolne Przygody Gangu Słodziaków. Zorganizowany został Dzień Głośnego Czytania oraz wykonana została dekoracja składająca się z maskotek i  Magicznych Drzewek Słodziaków   wykonanych z materiałów przeznaczonych do recyklingu przez uczniów naszej szkoły (7 drzewek). Uczniowie z zainteresowaniem słuchali o nowych przygodach leśnych bohaterów oraz uczyli się segregowania śmieci, gdyż celem tegorocznej edycji była edukacja ekologiczna.